8 Nisan 2009 Çarşamba

Yine bir çarşamba yine ben yine elimde çayım işyerinde sıkılmış dururken :( birden terkedilmiş bloğum aklımageliyor yazasımmı gelmiyor vaktimmi olmuyor anlamıyorum ,buara hersey tatsız tuzsuz yavan, gece oksuruk nobetlerıyle geçti sabah uykusuz şiş gozlerle okula bıraktım yavrumu bıraktım anda boğazımda bı düğüm var ne asağı ınıyor ne yukarı cıkıyor nıye dıyorum nıye nıye benımde yavrum benımle vakıt gecrımıyor hergun sabah buraya gelmek onu bırakmak bana ölüm geliyor ne için kim için :( sadece normal sartlarda bıle olmayan yaşam standartı için... pehh daha içeriye giriyoruz o ayrı tabiki.....bu ara duraklama dönemine geçtim yine ben galiba; sevmiyorum bu halimi ama niyeyse o beni çok seviyor en ufak bi fırsatta hemen gelip yapışıo ustume zor cıkartıorum yada bazen uzerıne gıyıyorum..

Sefa ağlama krızlerını yoğnlaştırdı bu ara ... ufaga tefeğe ıvıra zıvıra ağlama bazen sakin olsamda sinirim bu duruma...

Bisiklet heycanı içindeyiz 3 tekerden 2 ye geçioruz havalar biraz daha ısınsın.Tabi bu arada
bisikletle yandım ben o ayrı bir konu

Meme Ah meme çık git hayatımızdan rahat bırak bizi bir sürü meme kaybettik teke düştük ınatla hiç bişey olmuyor son mememize okulda bıraktık evde elımızde gozumuzun önünde arada bir ağzımızda sabah uyandırmak için yanına gitiitğimde öperken ağzını actı meme veriyoum sandı :( yavrum sonra hayal kırklığı tabi beni bile öpmedi sinirinden ...

Dilimde bir şarkı geçimsizim bugünlerde değersizim bu ellerde...

Değişiklik lazım bişiler yapmak lazım herkes kendine gelmelii ..Yaz gelmeli atmalı dışarı kendimizi yorulmalı yorulmalı sonra ne düzene ne yaşama yorum yapacak dermanın kalmadan uyumalı hemen..

Bu dört duvar, dolap dolu ofisin içinde 5 bilgisayarın sesi eşliğinde günün bitmesini izlemek kadar sinir bozucu bişi varmı ??

Cumartesi misafir var güzel birgün olsun...

Sefa yine hafif bir grip belirtileri gösteriyor gösterir kaçar inşallah ...,

tel bozuk foto ekleyemiyorum ..

Off sinir oluyorum şimdi yemeğe gidiyim işleri bitireyim hafta bitsinn :) tatil olsunn....

Hiç yorum yok: